CEWE FOTOSVĚT

Mobilní aplikace

Jak by se vám líbilo mít vaše fotografie pod kontrolou a ty nejlepší dostat z mobilu ven? Zdarma si stáhněte naší novou aplikaci CEWE FOTOSVĚT a pár kroky si připravte z vašich fotek knihy, obrazy fotky nebo třeba pohledy z dovolené.

Stáhněte si zdarma teď:

Mobilní aplikace CEWE FOTOSVĚT
CEWE FOTOSVĚT

Odkudkoliv

Jste právě na dovolené za polárním kruhem nebo v pusté džungli? Kdykoliv jste v dosahu internetu, tvořte a posílejte, co se do vás vejde!

Kvalitní produkty

Jde vám především o kvalitu a rychlost dodání? Skvělé, tak to máme stejné cíle! A když nebude něco podle vašich představ, vrátíme vám peníze.

Snadné sestavení

Je to jednodušší, než si myslíte. Aplikace je intuitivní a jednoduchými kroky vás dovede k profesionálním výsledkům.

Rychlé doručení

Jste posedlí nedočkavostí a těšíte se už od odeslání objednávky? Rychlost blesku není nic proti našim dodacím lhůtám.

moje cewe fotokniha

Mobilní aplikace CEWE FOTOSVĚT

Zaručíme vám ten nejjednodušší způsob, jakým přímo z mobilu objednáte fotky, CEWE FOTOKNIHY, pohlednice a dárky z fotek. Nepotřebujete žádné kabely ani složité technické vymoženosti. Úplně si vystačíte s naší přehlednou aplikací, kterou určitě jen tak z mobilu neodstraníte. A jak to víme? Protože ji známe moc dobře ;-)


Nejoblíbenější produkty z mobilní aplikace

CEWE FOTOKNIHA

CEWE FOTOKNIHA

Vyberte si formát, typ papíru, layout stránek a naklikejte fotky z vaší galerie. A až doplníte texty, to bude teprve jízda!

Pohlednice

Pohlednice

Pochlubit se dovolenou a poslat pohled rovnou z pláže? Stačí vybrat fotky, napsat pozdrav a my pohled ihned vyrobíme a doručíme.

Fotky

Fotografie

Ať to lítá! Jednu fotku nebo 100 objednáte tak rychle, že se vám nestačí uvařit ani voda na čaj :-) A to všechno bez námahy.


Chci si objednat